Arama sonuçlarınız

1. K

Flarum Hostinge Nasıl Kurulur ?

Flarumu hostinge kurmak istiyorum nasıl kurabilirim acaba. Daha önceden hostinge kurmuş ve yardım edebilecek var mı
  2. K

Pinterest Para Nasıl Kazanılır ?

Pinterest hesabım var bu hesabımı büyütüp para kazanabilirmiyim ? Pinterest para nasıl kazanılır ? Diğer sosyal medya hesapları gibi kullanıcısı çok mu. Hesabımı büyütsem güzel gelir elde edebilirmiyim ? Pinterest üzerinden parar kazanan var mı, sorularımı cevaplarsa sevinirim
  3. K

Dosya Upload Siteleri

İşimiz gereği dosya upload çok fazla yapıyoruz bize önerebileceğiniz ücretsiz dosya upload siteleri neler acaba. Dosya yükleme ve link paylaşımımız yoğunlukta bu yüzden silinmemesini istiyoruz. Hızlı, güvenilir, kalıcı dosya upload siteleri hangileri acaba
  4. K

Prestashop Ücretsiz Temalar

Ücretsiz Prestashop temaları arıyorum nerden bulabilirim. Prestashop ücretsiz temalar nerden indirebilirim. Veya elinde güzel prestashop ücretli temaları olan varsa onlara da göz atabilirim. Eğer hoşuma giden varsa satın alabilirim
  5. K

Seo Nedir??? Adım Adım Seo Anlatımı Ve İpuçları

Elinize sağlık
  6. K

Wordpress En İyi Seo Eklentisi Hangisi

Wordpress seo eklentisi hangisi sizce. Sitemde all in one seo kullanıyorum fakat bana yetersizmiş gibi geliyor. Rank math için güzel yorumlar okudum herkes tavsiye ediyor. All in seo kullanırken Rank Mathe geçmek ne kadar doğru olur ? Sıralama açısından düşüş yaşarmıyım ?
  7. K

Ücretli Mybb Teması

Forum sitem için ücretli mybb teması arıyorum mybb teması yapan ve örnek gösterebilecek var mı acaba ücret ve detaylar özelden görüşülür
  8. K

Android Udemy Kurs Önerisi

Udemyden android kursu almak istiyorum tavsiye edebileceğiniz kaliteli anlatımı güzel kurs var mı acaba
  9. K

Php Mi Asp Mi?

Dil fanatikliği yapmaktansa hangisi işini görüyorsa öğrenip kulanman daha iyi olacaktır
  10. K

Wordpress Mi Joomla Mı?

Yeni açacağım siteme hangisini kuracağıma karar veremedim.Üyelik sistemi vs gibi özelikler olacak sizce işlevselik açısından hangisini tercih etmeliyim wordpress mi joomla mı hangisi daha avantajlı
  11. K

5bin tlye kadar telefon önerisi

Telefonumu değiştirmek istiyorum 5bin tlye kadar önerebileceğiniz güzel (android) telefon hangisidir.Kamera,batarya ve performans benim için önemli
  12. K

Oyun geliştirme için hangi dili seçmeliyim

Oyun geliştirmek istiyorum fakat hangi dille yapsam diye düşünüyorum sizin önerebileceğiniz dil hangisi (performans ve hızlılık açısından)
  13. K

Kodla Geliştir - kodlagelistir.com

kodlagelistir.com sana bilgisayar,yazılım dilleri,işletim sistemleri,hazır sistemler(wordpress,dle,mybb,xenforo,vbulletin),script&temalar,mobile cihazlar hakkında bilgi paylaşımı sunar.Ve senin bu konular hakkında yaşadığın sorunlar hakkında çözüm bulmaya çalışır.Gündüz bilgisayar firmasında...