Arama sonuçlarınız

1. qenetix

Google Adsense Alt Ödeme Limiti

Bugün itibariyle google adsense hesabım onaylanmış bulunuyor. Artık sitem gelir getirmeye başladı. Ancak kafama takılan bir soru var google adsense alt ödeme limiti ne kadar acaba yani gelirim kaç paraya ulaşınca google ödeme yapıyor
  2. qenetix

NetSpeed Nasıl ? Kaç Para ?

Netspeed kullanan var mı aranızda acaba. Netspeed nasıl hızı falan iyi mi gerçek hızı veriyolar mı. Kurulum işlemleri nasıl oluyor. Bağlatsam sorun yaşarmıyım. Ücreti ne kadar kullanan biri varsa beni aydınlatırsa çok memnun olurum
  3. qenetix

Prestashop Beyaz Sayfa Sorunu

Prestashop kurduktan sonra beyaz sayfada kalıyor ve hiç bir işlem yapmıyor daha öncede prestashop beyaz sayfa sorunu yaşamış ve çözmüş olan var mı acaba ?
  4. qenetix

Vbulletin Spam Üyelikler

Vbulletin forum siteme çok fazla yabancı üyelikler oluşturuluyor. Siteme bot mu basılmış acaba. Siteme yabancı (spam) üyeliklerin kayıt olmasını nasıl engelerim. Sağlam Captcha eklentisi var mı vbulletin için
  5. qenetix

Vbulletin Davetiye Sistemi

Merhaba R10 tarzı Vbulletin davetiye sistemi yapmak istiyorum nasıl yapabilirim. Kullanıcılar ancak davetiye yoluyla foruma kayıt olabilecekler böyle bir eklenti var mı
  6. qenetix

Işıklı Rgb Kasa Önerisi

Bilgisayarımın dış kasasını değiştirmeyi düşünüyorum. Işıklı rgb bir kasa almayı düşünüyorum sizin önerebileceğiniz güzel ışıklı rgb kasalar var mı acaba
  7. qenetix

Vakit Geçirmek İçin Oyun Tavsiyeleri

Online olabilir fark etmez yeter ki oynaması keyifli olsun
  8. qenetix

Vakit Geçirmek İçin Oyun Tavsiyeleri

Merhaba, Malum okular kapandı çok fazla dışarı da çıkmıyorum vakit geçirmek için oynayabileceğim güzel ve eğlenceli oyunlar var mı acaba tavsiye edebileceğiniz. Araba yarışı hariç her kategoriden oyun oynarım Bilgisayarımın özellikleri güzel. Kaliteli her türlü oyun fikrine açığım
  9. qenetix

Youtube Kanal Kapak Resmi Boyutları

Youtube kanalıma kapak resmi eklemek istiyorum fakat bir türlü kabul etmiyor youtube kanal kapak resmi boyutları nedir acaba. Daha önce youtube kanalı için kapa resmi yapan varmı ? Hangi boyutlar kabul ediliyor
  10. qenetix

Cs Go Kaç Para?

Cs go almayı düşünüyorum nasıl alabilirim ve kaç para acaba ? Sizce almaya değer mi
  11. qenetix

Orkun Işıtmak Kimdir ? Kaç Yaşında ? Nereli ?

Orkun ışıtmak kimdir,nereli ve kaç yaşında merak ediyorsanız cevabını yazımın devamında bulabilirsiniz. Orkun Işıtmak Kimdir ? Orkun Işıtmak, 1996 yılında İzmir, Türkiye'de doğdu. Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi’ni kazanıp İstanbul’a taşındı fakat...
  12. qenetix

Ders Sitesi Scripti Arıyorum

Bir müşterimizin ders sitesi için ücretli & ücretsiz ders sitesi scripti arıyorum.Dil tercihi php dir.Örnek demosuyla beraber gösterebilecek veya tavsiye edebileceğiniz ücretsiz kaliteli script var mı
  13. qenetix

Hangi Linux Dağıtımını Kullanmalıyım?

Bilgisayarıma linux kurmayı düşünüyorum fakat kararsız kaldım sizce hangi linux dağıtımını kullanmalıyım? Amacım gündelik kullanım ve yazılım geliştirme (php) . Siz hangi linux sürümünü öneriyorsunuz
  14. qenetix

Dle Kategoriler Çıkmıyor

Datalife Engine kurduğum sitemde kategoriler otomatik olarak çıkmıyor ne yapmam lazım acaba nasıl düzeltebilirim bu sorunu
  15. qenetix

Title Kaç Karakter Olmalı?

Web sitelerimizde kullandığımız Title (başlık) uzunluğu kaç karakter olması gerekiyor.Uzun title seo açısından sorun yaratır mı ?
  16. qenetix

Facebook Hesabı Nasıl Kapatılır?

Merhaba kullanmadığım facebook hesabımı kapatmak istiyorum nasıl kapatabilirim ? Kalıcı olarak kapnmasını istiyorum yarım öbürgün tekrar açmayacağım
  17. qenetix

Php Mi Asp Mi?

Web yazılım geliştirmek istiyorum sizce hangi dildne başlamalıyım php mi asp mi öğrenmem daha iyi olur.İleride iş bulma açısından hangisini tavsiye edersiniz.Hangi dilin önü daha açık
  18. qenetix

Twitter Toplu Twit Silme Nasıl Yapılır?

Twitterdaki twitlerimi topluca silmek istiyorum nasıl yapabilirim acaba.Toplu twit silme işlemi mümkün mü
  19. qenetix

C Atm Uygulaması Örneği

C ile yazılmış atm uygulaması örneğini sizlerle paylaşmak istedim.C dilini öğrenmeye çalışanlar için inceleyebilecekleri örnek ve güzel bir uygulama #include <stdio.h> FILE *dosya; /** **/ int main() { int islem, usd, tutar, secim1; float bakiye, xrate = 5.81, tl; long unsigned sifre...
  20. qenetix

Tutabilecek uygulama fikirleri

Bir mobil uygulama yapmak istiyorum insanların kullanabileceği ve günlük hayatını kolaylaştırabileceği.Nasıl bir uygulama yapmamı önerirsiniz veya şöyle bir uygulama olsada kullansak dediğiniz bir uygulama var mı kafanızda