[Çözüldü] Bodrum ve Fethiye Günübirlik Turlar

burcuolun

Üye
Mesajlar
135
Tepkime puanı
0
Site Adı: 2022 Günlük Turlar, Tekne kiralama, Mavi Tur, Havaalanı Transferleri, Araç Kiralama sistemi. Tatil Express, Türkiye'nin Günlük Tur ve Tatil Sitesi

Site Adresi : www.tatilexpress.com

Site İçeriği & Amacı :

Muğla’nın ilçeleri arasında yer alan Bodrum ve Fethiye oldukça popüler olan turistik ilçelerden bir kaçıdır. Bu ilçelere uzun ya da günübirlik tatiller yapmak isteyen bireyler, Tatil Express platformu üzerinden destek alabilirler. Bodrum günübirlik turlar, belli organizasyonlar eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Bu iki ilçeye tekne kiralama hizmeti de sunularak tekne gezisi şeklinde turlar tamamlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak transfer hizmetleri, araç kiralama hizmetleri ve benzeri organizasyonlar da bu iki ilçeye düzenlenebilmektedir. Fethiye günübirlik turlar, en fazla tercih edilen gezi turları arasındadır. Ülkemizin yeşile ve maviye doymuş olan bu ilçeleri coğrafi olarak oldukça güzel bir konumda bulunmaktadır. Dolayısıyla bu iki ilçeyi görmek isteyen birçok kişi vardır.

Marmaris günübirlik turlar da siteden alabileceğiniz hizmetlerdir. Popüler olan bu ilçelere düzenlenen turlar son derece eğlenceli geçmektedir. Tarihi alanları, doğal güzellikleri ve eşsiz deniziyle ünlü olan bu tatil yerlerini ziyaret ederken, belli güzergahlara gidilmektedir. Aydın iline bağlı olan Kuşadası günübirlik turlar da bu site üzerinde sunulan hizmetlerden bir tanesidir. Sahil kesimini gezmek isteyen bireyler, bu turlar arasından kendilerine uygun seçimler yapabilirler. Ancak Kapadokya, Göcek, Akçay, Antalya, Kemer ve benzeri yerler ede çeşitli turlar düzenlenmektedir. Bu turları, tekne kiralayarak da talep edebilmeniz mümkündür.
 

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
735
Mesajlar
875
Kullanıcılar
504
Son üye
unalcanip
Üst